ДРУГАЯ РЕАЛЬНОСТЬ
Вы можете оставаться гостем на нашем форуме, но чтоб получить больше информации вам следует пройти регистрацию.
ДРУГАЯ РЕАЛЬНОСТЬ

Объявлен набор в школу славянского язычества. Открыт набор в Школу Рунической Магии и Мантики. Запись в школы производится в административном разделе в подразделе "Запись на обучение в школы форума Другая реальность".

Нововгодняя елка
Славянские праздники
Праздники славян

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

ДРУГАЯ РЕАЛЬНОСТЬ » Белая магия » Украинская магия » Заговоры » Змова на похід (на удачу)

Змова на похід (на удачу)

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Змова на похід (на удачу) Empty Змова на похід (на удачу) в Вт Июн 12, 2012 3:48 am

laima

laima
Стану я, раб, такий-то, благословясь, піду, перехрестившись, з хати дверима, з двору воротами , вийду я в чисте поле, стану на схід особою, на захід хребтом. Акіри і Ори, і како йдуть царі, цариці, королі, королиця, князі, княгині, всі православні пологи і не думають зла і лиха, як царі, цариці, королі, королиця, князі, княгині, і всі лицарі, і всі православні пологи тішаться та веселяться, такоже мене, раба, такого-то, побачили ви, царі, цариці, королі, королиця, князі, кгнягіні і всі православні пологи християнські, Звеселися; і як не бачить мати відлученого дитя многії літа, а побачить - звеселиться і радітиме зело весело і радісно, такожде мене, раба, такого-то, побачивши, зраділи б і раділо царі, цариці, королі, королиця, князі, княгині, всі вельможі і всі православні пологи християнські. Як не можна небесні колісниці перетворити, такожде ви мене і моїх слів не могли б перетворити, на віки віків.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму: