ДРУГАЯ РЕАЛЬНОСТЬ
Вы можете оставаться гостем на нашем форуме, но чтоб получить больше информации вам следует пройти регистрацию.
ДРУГАЯ РЕАЛЬНОСТЬ
Вы можете оставаться гостем на нашем форуме, но чтоб получить больше информации вам следует пройти регистрацию.
ДРУГАЯ РЕАЛЬНОСТЬ

Объявлен набор в школу славянского язычества. Открыт набор в Школу Рунической Магии и Мантики. Запись в школы производится в административном разделе в подразделе "Запись на обучение в школы форума Другая реальность".
Славянские праздники
Праздники славян
Последние темы
» Про образы женские (в Концепции…)
Заговір на викачуваня яйцем EmptyВс Дек 31, 2023 2:19 am автор Huseyn

» О полноценной, защищённой структуре Семьи (в «Концепции …»)
Заговір на викачуваня яйцем EmptyВт Ноя 21, 2023 11:18 pm автор Huseyn

» Чтобы развести
Заговір на викачуваня яйцем EmptyСр Авг 23, 2023 3:06 am автор Феруза

» О причине конфликтов семейных и о Травме Каина
Заговір на викачуваня яйцем EmptyСр Май 17, 2023 12:21 am автор Huseyn

» О браке /в «Концепции …»/
Заговір на викачуваня яйцем EmptyСр Апр 19, 2023 1:54 am автор Huseyn

» Жизнь на ДР возвращается!
Заговір на викачуваня яйцем EmptyСр Фев 22, 2023 3:32 am автор апрелька

» Опрос по направлениям в обучении
Заговір на викачуваня яйцем EmptyВт Фев 21, 2023 4:39 pm автор апрелька

» Важно!!!! При обращении за диагностикой и гаданием.
Заговір на викачуваня яйцем EmptyВт Фев 21, 2023 3:06 pm автор апрелька

» Книга жалоб и предложений
Заговір на викачуваня яйцем EmptyВт Фев 21, 2023 3:01 pm автор апрелька

»  /продолжение/ Концепции о Элементах …
Заговір на викачуваня яйцем EmptyПт Фев 10, 2023 12:26 am автор Huseyn

» Здравствуйте!
Заговір на викачуваня яйцем EmptyЧт Дек 01, 2022 5:04 pm автор Lirri

» Чистка помещения Квеортом
Заговір на викачуваня яйцем EmptyВс Ноя 27, 2022 3:51 pm автор А5виктория

» Кукла - оберег.
Заговір на викачуваня яйцем EmptyПт Ноя 25, 2022 4:52 pm автор МарияN

» Концепция о Элементах /беспредельного пространства/ (продолжение)
Заговір на викачуваня яйцем EmptyПт Ноя 04, 2022 3:14 pm автор Huseyn

» Концепция о Элементах /беспредельного пространства/
Заговір на викачуваня яйцем EmptyПн Сен 26, 2022 9:36 pm автор Huseyn

Кто сейчас на форуме
Сейчас посетителей на форуме: 113, из них зарегистрированных: 0, скрытых: 0 и гостей: 113 :: 2 поисковых систем

Нет

Больше всего посетителей (458) здесь было Пт Мар 20, 2015 4:45 pm

Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Заговір на викачуваня яйцем

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

laima

laima


Заговір на викачуваня яйцем


За першим разом, ліпшим часом не раз, не два, Господи, поможіть вы та я пораженному, хрещенному, молитвенному, книженному, наіменованому рабу Божому /ім'я/ від всього злого, від болю тяжкого до життя твоего. Не чистий шум, не чистий лом, не чистий за воріт. Вимовляю, визиваю, викликаю /ножем тебе відтинаю/ іди собі, іди собі, іди собі в Божу путь тебе посилаю, яйце тебе збираю: із голови, з-за голови, із золоса, з-під волоса, із черепа, з-під черепа, з лоба, з-під лоба, із мозга, із-під мозга, із брів, із-під брів, з кліпок, із очей, з-під очей, з білків, з-під білків, із зірки, з-під зірки, із лиця, з-під лиця, із носа, з-під носа, із ніздрів, з-під ніздрів, з бороди, із-під бороди, із губів, із-під губів, з ясен, з-під ясен, із небесення, з-під небесення, з горла, з-під горла, із шиї, з-за шиї, із вух, із-за вух визиваю, викликаю, тихенько, легенько своїми губами, Божими службами, ако жестами, молебнями, всіма святими угодниками божими. Я всіх святих угодників божих просю, молю, на помощь призиваю. Всі святі угодники божі за престоли стали пораженному, хрещенному, книженному, молитвенному, наіменнованному рабу божою /ім'я/ на помощ стали. Від цього злого, від болю тяжкого, до життя твого занедбаним, ви нечисті, і ти нечистий, щоб ти тут не грало, не буяло, не гніздилося, не хоронилося, ти нечистий, неблагословенний, зід Господа Бога не посланий в кості, в жили, ти не народжений, ти не маєш моці, ти маєш діла не еліти, пораженному /ім'я/ тіло, кров горька, серце камінноє. Всі жили миром повстазали. Я там був всіма святими угодниками вимовляю нечисту слабість, викликаю вогнем /работаете свечой/ тебе випікаю, димом тебе викурюю же що в огонь попадаю, нічого не вертає, все перегоряє, зсе перетліває. /Берете нож/ ідіть собі, ідіть собі з димами високо, далеко, щоб ти нечистий дух невірний депутат /работаете ножом/ ідіть собі, ідіть собі, ідіть собі. Я тебе вимовляю, визиваю, в яйце тебе збираю, ножом тебе відтинаю, в божу путь тебе посилаю. Яйцем тебе збираю із грудей, з-під грудей, із ложечки, з-під ложечки, із серця, з легенів, з-під легенів, з печінки, з-під печінки, із жовчі, з-під жовчі, із селехінки, з-під селезінки, із желудка, з-під желудка, із кишок, з-під кишок, із нирок, з-під нирок, з плечей, з-під плечей, із хребтів, з-під хребтів, із ребра, з-під ребра, із крижей, з-під крижей, з клубнів, з-під клубнів, з тулуба, з-під тулуба, із рук, з-під рук, із плечей, з-під плечей, з гомілки, з-під гомілки, із ліктя, з-під ліктя, із сопілки, з-під сопілки, із долонів, з-під долонів, із пальців, з-під пальців, із когтиків, з-під кигтиків, із нігтиків, з-під нігтиків, із ніг, з-під ніг, із тулупа, з-під тулупа, із стегна, з-під стегна, із лобків, з-під лобків, із яічників, з-під яічників, із матки, з-під матки, із труб, з-під труб, із влагалища, з-під влагалища, із кісточки, з-під кісточки, з плесні, з-під плесні, з п'ятки, з-під п'ятки, з пальців, з-під пальців, з ногтиків, з-під ногтиків, із 20 пальців, із 12 ногтиків вимовляю, виливаю, викликаю ти нечистий дух, ти невірний депутат /делаете движения ножом/ іди собі, іди собі, іди собі. Як ти не підеш по добрій волі, підеш по неволі, будуть тебе дяки піснями виспівувати, братчики свічками випікати, паламарі дзвонами виганяти з жовтої кості, з червоної крові, з усієї особи, щоб ти тут не грало, не буяло, строгим ломом не ломало, синіх жил не розкидало, білого тіла не кружила, жовтої кості не ломала, бо ти не чистий, неблагословенний кость, в жили ненароджений, не маєш сили, не маєш моці, не маєш діла, не велі ти народженого, хрещеного, молитвенного /ім'я/ хрестом хреститься /перекреститься необходимо/ миром мирується, мазом мазується, Хресту небесному преклоияється /сделать поклон три раза/. Ангелами Божими обороняюсь від всього злого, від болю тяжкого, нечиста слабість /ножом/ іди собі, іди собі, іди собі. З чого ти взялася, із чого ти зволновалася, з чого ти розходилася /крестим ножом/. Амінь Духа, Амінь Духа з чого ти взялася, з чого ти розходилася: з ідіала, з пиття, з роботи, з охоти, слави, неволі, поклону, сварки, межів - межової, полів - польової, вітрів - вітрової /перекрестить ножом три раза/. Амінь Духа, Амінь Духа, Амінь Духа. Чи ти вечірнє, північне, полуденне, недільне, місячне, півмісячне, напереломі місяця, підпівні, місяця, на першій кварті, на другій кварті, на третій кварті, на четвертій, на секунді, на мінуті, на планеті, на годині з роду не бувала, червоної крові не напувала, синіх жил не розкидала, жовтої кості не ломала, ти нечиста слабість, не має сили, не маєш діла,
не маєш моці, не вилити рабу божому хрещеному, книженному, молитвенному /ім'я/ /для младенцев, для детей, для взрослого раба божьего/ кров пити, кров гірка, серце каменне, всі жили, всі сустави міром поставали народженому, хрещенному, молитвенному, наіменованному рабу божому /ім'я/ /переместиться три раза и поклониться три раза/. Божими анголами обороняю від усього злого, від болю тяжкого, до життя твоего. Чи ти самка татарка, чи ти самка піговка, самка золотуха, амінь духа, амінь духа, амінь духа. Ходимо ви всі святі угодники божі клеменчаті, барвінком запашним, васильками пахучими, мореднамн встріне рабу божу /ім'я/ пораженну, хрещену, молитвенну, наіменовану рабу божу /ім'я/ біжить, верещить, кричить, голосить до Господа Бога руки зносить. Всі святі Угодиики стрічають , питають куди ти пораженний, хрещений, наіменований раб божий біжиш, кричиш, голосиш, до Господа Бога руки зносиш. Ходи з нами, будем тебе очищати, будем тебе ізціляти. Божа мати взяла раба божого за праву руку, всі святі угодники божі за ліву руку пить /ім'я/ не верещи, не голоси до Господа Бога, голосу не пусти. Ходи з нами, тобі личеньки, в тобі щасливенькі 77 вір, 77 зір амінь духа, амінь духа, амінь духа. День добрий тобі гостинцю, гостиченцю, чи ти добрий чоловіще, не гуляй, не буяй, строгом не стругай, ломом не ломай, черзоної крові не напувай, синіх жил не розкидай, білого тіла не кружи, жовтої кості не ламай, всемирся, встановися в червоній крові, в білому тілі, в синіх жилах. Я тобі не сопротивляю, визиваю, викликаю, всіх святих угодників на помощ призиваю. Всі святі Угодники божі за престолом стали, на помощ стали /ім'я/ ти нечиста слабість чи ти загранична, турецька, німецька, панська, циганська, попівська, дяківська, парубоча, дівоча, хлопчача, дитяча, синя, червона, даю тобі на сорочку полотна /даете кусок белого материала, ножом "отрезаете" над головой пациента/ іди собі, іди собі, іди собі, де люди не ходять, де сонце не сходить, не ясні свічі не палають, де Євангеліє не читають, де служби божої не справляють, де акафести, де молебні божі не читають, де дзвони не дзвонять, де кури не пьють, де гуси не літають, де вівці не бляють, де пси не брешуть, туди тебе відпразляю, тебе відсилаю. Там тобі отець і мати, там тобі гуляти, буяти, каміння перекидати, піском пересипати, водою переливати народженого, хрещеного, книженного, молитвенного, наіменованого /ім'я/ , де істи, спати, спочивати, а нечиста слабість /ножом отрезаете/ іди собі, іди собі, іди собі, всі вроки, плачі, крик, жах, переляк, страх, переполох, чари, колдовство ідіть собі, ідіть собі, ідіть собі /ножом режете/ на ліса, на болота, на води, на скали, на пусті міста, там ваша воля. Амінь. Амінь, Амінь.

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения